XXI Spotkanie Sadownicze w Sandomierzu – relacja

konferencja sadownicza sandomierz1 i 2 lutego w Sandomierzu odbyło się XXI Spotkanie Sadownicze. Po raz drugi impreza odbyła się w hali widowiskowo sportowej na ulicy Patkowskiego. Podczas pierwszego dnia, oprócz odwiedzenia stoisk wystawców, sadownicy mogli wysłuchać również licznych wykładów. Drugiego dnia w Ostrołęce koło Sandomierza odbył się pokaz cięcia prowadzony przez holenderskiego doradcę sadowniczego Petera van Arkela. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji z targów!

XXI Spotkanie Sadownicze w Sandomierzu 2012 – galeria zdjęć

[nggallery id=41]

Pokaz sekatorów Original Löwe

Na stoisku firmy Agrosimex trwał pokaz sekatorów sadowniczych niemieckiej firmy Original Löwe. Sadownicy mogli przetestować zarówno sekatory nożycowe, jak i coraz popularniejsze sekatory kowadełkowe.

[nggallery id=42]

Pokaz cięcia na klik

W Ostrołęce koło Sandomierza odbył się pokaz cięcia jabłoni i gruszy prowadzony przez holenderskiego doradcę sadowniczego Petera Van Arkela. Objaśniał on zasady cięcia na klik. Podczas pokazu używał sekatorów Original Löwe.

[nggallery id=43]

Mechaniczne cięcie sadu

Przed rokiem w tym samym miejscu odbył się pokaz mechanicznego cięcia sadu – zapraszamy do obejrzenia naszej relacji z tego wydarzenia.