Timac Agro Polska zaprasza sadowników do odwiedzenia swojego stoiska!

W lutym 2014 firma Timac Agro Polska bardzo serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych sadowników do odwiedzenia swojego stoiska podczas nadchodzących targów i konferencji.

  • 5-6 lutego 2014 r. na XXIII Spotkaniu Sadowniczym w Sandomierzu, w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Patkowskiego 2
  • 11-12 lutego 2014 r. na 57. Ogólnopolskiej Konferencji Ochrony Roślin Sadowniczych, w Centrum Kongresowym w Ossie k. Białej Rawskiej
  •  19-20 lutego 2014 r. na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa – TSW, w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie, przy ul. Prądzyńskiego 12/14

Na stoisku Timac Agro Polska na każdej z tych imprez, obecni będą nasi doradcy, którzy z przyjemnością przybliżą Państwu nasze produkty przeznaczone do nawożenia upraw sadowniczych i odpowiedzą na wszystkie pytania z nimi związane. Można też będzie umówić wizytę naszego doradcy, który dojedzie do Państwa gospodarstwa w dogodnym terminie i pomoże w ułożeniu programu nawożenia na kolejny sezon wegetacyjny.

TSW 2014

Na TSW będzie można także wysłuchać prelekcji naszego kolegi – Zbyszka Marka, specjalisty ds. sadownictwa:
19 lutego 2014, 15.30-16.00
Odżywianie sadów z wykorzystaniem nawozów z dodatkiem substancji biostymulujących
20 lutego 2014, 12.00-12.00
Odżywianie truskawki z wykorzystaniem nawozów z dodatkiem substancji biostymulujących
Timac Agro Polska jest Patronem tegorocznej edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa – TSW, a dodatkowo sponsorem nagród w loterii targowej dla uczestników. Oprócz tego firma zaprezentuje na TSW samochód Jeep Wrangler, który przypłynął niedawno ze Stanów Zjednoczonych, a jest główną nagrodą w tegorocznej loterii na nawozy płynne Timac Agro – „8 nawozów, wiele możliwości”. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo na naszej stronie: http://www.timacagro.pl/aktualnosci/nowosci/loteria-8-nawozow-wiele-mozliwosci/.
Wszystkich zainteresowanych sadowników (na TSW także warzywników) serdecznie zapraszamy!

W styczniu uczestniczyliśmy

W styczniu mieliśmy już okazję spotkać się z sadownikami m.in. na: V Międzynarodowej Konferencji Nawożeniowej w Warce, X Międzynarodowych Targach Agrotechniki Sadowniczej – MTAS w Warszawie, X Konferencji Sadowniczej w Kraśniku. Wszystkim sadownikom, którzy odwiedzili nasze stoisko na tych imprezach, bardzo serdecznie dziękujemy!
Timac Agro jest światowym liderem w produkcji nawozów płynnych i granulowanych na bazie alg z efektem biostymulacji. Wśród najważniejszych produktów firmy w segmencie sadowniczym wymienić należy nawozy płynne z grupy Fertileader i Fertiactyl oraz nawozy granulowane z kompleksami Physio+ i N Pro.