Targi TSW 2014 – jedna z największych imprez branżowych dla sadowników i warzywników w kraju

tsw_400x163

Przygotowania do IV edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2014  już w pełni. Targi wyrastają na największą niezależną wystawę sadowniczo-warzywną w kraju!

zaproszenie_TSW

Wystawcy

Zaproszenie do udziału w targach TSW 2014 skierowalino do szerokiej rzeszy firm oferujących nawozy, środki ochrony roślin i inne środki do produkcji ogrodniczej, maszyny i narzędzia, specjalistyczne urządzenia, a także usługi wspierające produkcję owoców i warzyw. Dzięki temu na targach TSW 2014 będzie można zapoznać się z produktami firm z całej Polski oraz kilku europejskich krajów.

Szczególnie licznie reprezentowane będą firmy oferujące maszyny i urządzenia do pielęgnacji sadów i upraw warzywnych w polu oraz pod osłonami. A wśród wystawców znajdują się zarówno wielkie koncerny chemiczne, jak i polscy producenci nawozów i innych środków produkcji. Udział w targach zapowiedziało też wiele firm zajmujących się chłodnictwem i usługami związanymi z przechowalnictwem owoców i warzyw.

Patronat

Targi odbędą się pod patronatem najważniejszych organizacji branżowych w kraju, takich jak Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej, Towarzystwo Rozwoju Sadów Karłowych, Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw oraz pod honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, które wspierają organizatorów w docieraniu do ogrodniczego środowiska.

Konferencje

Targom towarzyszyć będzie Forum Grup Producentów Owoców i Warzyw, organizowane przez KZGPOiW oraz konferencje: konferencja sadownicza dla producentów owoców ziarnkowych i pestkowych, konferencja truskawkowa, organizowana przez portal Jagodnik.pl, konferencja Uprawy pod osłonami współorganizowana przez firmę Cultilene oraz portal Podoslonami.pl oraz konferencja Uprawa warzyw w polu oraz w tunelach foliowych. Prelegentami będą wybitni specjaliści z Polski, Wielkiej Brytani, Włoch, Holandii i Niemiec.

Więcej informacji:

Anna Kurek
dyrektor targów TSW 2014
tel. +48 609 932 063
www.tsw.targi.pl
e-mail: a.kurek@oikos.net.pl