Rozstrzygnięcie loterii – „Pełna gama nawozów płynnych”

Dla wielu polskich farmerów, ostatnie miesiące upłynęły pod znakiem oczekiwania na zwycięzców w loterii „Pełna gama nawozów płynnych” zorganizowanej przez Timac Agro Polska, w której główną nagrodą był Volkswagen Golf Cabrio!

Atrakcyjne nagrody loterii w rękach szczęśliwych zwycięzców

I tak 3 czerwca, spośród tysięcy nadesłanych kuponów, Komisja wylosowała zwycięzców loterii. Główna nagroda – Volkswagen Golf Cabrio – trafiła w ręce Alfreda Borowskiego z gospodarstwa Rol-Gądków z Gądkowa Wielkiego! Kolejne nagrody – dwa wysokiej klasy tablety trafiły do Karola Wysockiego z Godawy oraz Piotra Szymańskiego z miejscowości Lipe.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 27 czerwca w hotelu Remes w Opalenicy. W imieniu Timac Agro Polska nagrody wręczyły: Prezes Zarządu Agata Stolarska oraz Dyrektor Zarządzający Agnieszka Egberss. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy wygranych  i zapraszamy do korzystania z fachowego doradztwa i produktów Timac Agro Polska.

Finał loterii

Zasady wzięcia udziału w loterii

By móc wziąć udział w loterii „Pełna Gama nawozów płynnych” Timac Agro Polska, wystarczyło zakupić 40 litrów dowolnego nawozu płynnego TAP w okresie 02.01 do 30.04 oraz wypełnić i odesłać kupon na adres organizatora. Warto nadmienić, że każde kolejne 40 litrów, owocowało dodatkowym kuponem, który zwiększał szanse na wygraną.

Nawozy płynne z gam Fertiactyl oraz Fertileader jako główni bohaterowie kampanii

„Pełna gama nawozów płynnych” zawdzięcza swój niebywały sukces głównym bohaterom kampanii – ośmiu nawozom płynnym należącym do gam FERTIACTYL oraz FERTILEADER. Nawozy płynne Timac Agro, to specjalistyczne produkty dedykowane każdej uprawie rolniczej i specjalistycznej. Produkty te cechuje działanie biostymulujące – poprawiają pobranie oraz transport składników pokarmowych w roślinie, minimalizując efekty stresów termicznych i wodnych. Wpływają także na wydłużenie procesu fotosyntezy i zaopatrzenie roślin w niezbędne i szybko przyswajalne pierwiastki.