Makhteshim – Agan Poland – teraz ADAMA

Doświadczenie w branży ochrony roślin sięgające siedmiu dekad wstecz i potencjał naszej stale rozwijającej się działalności połączyliśmy w globalnej marce ADAMA. Proces zmiany rozpoczęliśmy w marcu 2014 roku. Przewidujemy, że pełne przejście do nowej nazwy zajmie nam 18 miesięcy. ADAMA to nowe imię dla prostych rozwiązań w rolnictwie.

Pochodzenie nazwylogo

Nazwa pochodzi od słowa oznaczającego ziemię. Obrazuje skupienie się firmy na lokalnych potrzebach rolników, ale tak że na misji rozwoju rolnictwa na całym świecie. Decyzja o wprowadzeniu globalnej marki to kolejny etap naszej ewolucji: od grupy indy widualnie działających firm do zintegrowanej marki – jednego globalnego dostawcy produktów i usług dla rolników.

Nowe podejście

Nowa nazwa wraz z nowym logo odzwierciedla nasze praktyczne, a jednocześnie nowoczesne podejście. Oferowane przez nas cyfrowe rozwiązania pod postacią wielu nowatorskich, użytecznych aplikacji doradczych dostarczają naszym klientom wsparcie, które pozwala na szybkie i skuteczne reagowanie na wyzwania, z jakimi nieustannie mierzą się przedsiębiorcy z branży rolnej.

Marka pełna ambicjiprodukty adama

Naszą ambicją jest tworzenie organizacji, która prawidłowo odczytuje potrzeby i trafnie na nie odpowiada. Dlatego mimo wprowadzenia globalnej, zintegrowanej komunikacji dostrzegamy konieczność dostosowania jej do naszych działań lokalnych, zgodnych z potrzebami rolników i partnerów działających w naszej społeczności. Wiele kluczowych aspektów naszej działalności będzie nadal zależeć od zapotrzebowania polskiego rynku i polskich rolników. Mamy nadzieję, że wprowadzane przez nas zmiany spotkają się z państwa pozytywnym przyjęciem.

Witamy w ADAMA!