Konferencja Fresh Market 2011

Fresh market konferencjaKonferencja Fresh Market 2011 to spotkanie dostawców warzyw i owoców z kupcami reprezentującymi sieci handlowe. Tegoroczna, czwarta już edycja, odbędzie się 30 września w Centrum Konferencyjnym Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. W ciągu trzech lat Konferencja Fresh Market zyskała uznanie zarówno w Polsce, jak i za granicą. Z roku na rok wzrasta zainteresowanie wśród dystrybutorów owoców i warzyw z Europy i nie tylko, co powoduje, że jest to spotkanie międzynarodowe.

Głównym elementem Konferencji są bezpośrednie spotkania biznesowe na stoiskach sieci handlowych. Wśród dotychczasowych uczestników konferencji znaleźli się reprezentanci marketów: Auchan, Biedronka, TESCO, Carrefour, Intermarche, Kaufland, Selgros, Makro, Piotr i Paweł, Marcpol, PoloMarket, Stokrotka, Alma, Zielony Market, Chata Polska, Dino oraz rosyjska sieć Victoria. Fresh Market 2011 to jedyna i niepowtarzalna okazja by porozmawiać o warunkach rozpoczęcia dostaw z przedstawicielami marketów odpowiedzialnymi za zakup świeżych warzyw i owoców.

Konferencja Fresh Market to także wykłady ekspertów branży owocowo-warzywnej, które są tłumaczone na język angielski. W trakcie wykładów omawiane są najwazniejsze zagadnienia branży owocowo-warzywnej: analizy sytuacji rynkowej w Polsce i Europie, prognozy nadchodzących zmian i sytuacji cenowej w najbliższym sezonie. Importerzy i eksporterzy owoców i warzyw, a także firmy oferujace usługi dla branży prezentują swoją ofertę na licznych stoiskach wystawienniczych.

W konferencji Fresh Market 2010 uczestniczyło ponad 300 osób z prawie 180 firm z Polski, Włoch, Hiszpanii, Francji, Chile, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Danii, Holandii, Węgier, Czech, Niemiec, Grecji, Turcji i Egiptu. Konferencję wspierały i promowały międzynarodowe organizacje m.in.: Istituto nazionale per il Commercio Estero , Ubifrance, Polsko-Turecka Izba Gospodarcza.

Informacja o organizatorze

Portal Fresh-market.pl jest największym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej serwisem informacyjnym dla sektora handlu i produkcji owocowo-warzywnej. Dociera codziennie do kilku tysięcy firm zajmujących się sprzedażą i dystrybucją warzyw i owoców. Strona odnotowuje miesięcznie ponad 400 000 odwiedzin użytkowników. Dzięki wersjom językowym angielskiej i rosyjskiej portal dociera do handlowców na całym świecie.

Kontakt z organizatorem: Ewelina Tomczak, tel. kom. +48 603 811 818, email: ewelina.t@freshmarket.com.pl
ul. Poznańska 98, 05-850 Ożarów Mazowiecki, WR-SRH Bronisze, hala MAG, tel. +48 22 721 60 62