Klub jagodowy – na start !

Polska jest światowym liderem w produkcji jabłek czy wiśni, a w ostatnich latach powiększają się też uprawy roślin jagodowych. Plantacje rozrastają się i dużą rolę zaczynają odgrywać gatunki do tej pory niszowe. Stajemy się numerem jeden w produkcji deserowych owoców malin, truskawek i borówki. Myśląc o dalszym rozwoju w tej dziedzinie należy postawić na rozwój w kierunku jakości. Wychodząc naprzeciw zmieniającej się sytuacji dział doradztwa firmy Agrosimex stworzył nowy projekt skierowany specjalnie do producentów owoców jagodowych.

truskawka

Producenci zalewani są masą wiadomości o nawozach, środkach ochrony roślin i innych produktach związanych z szeroko pojętym ogrodnictwem. Często trudno jest się odnaleźć w tym natłoku informacji. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów prezentując sprawdzone i efektywne rozwiązania. Założyliśmy gospodarstwa pokazowe dla uprawy truskawek, malin i borówek. Chcąc dzielić się naszym wieloletnim doświadczeniem zapraszamy wszystkich plantatorów do współpracy. W 2016 roku odbędzie się szereg spotkań tematycznych w gospodarstwach pokazowych, w kluczowych okresach rozwoju roślin.

Korzyści płynące ze współpracy

Osoby deklarujące chęć ścisłej współpracy mogą liczyć na obecność naszych doradców w swoich gospodarstwach i dostęp do materiałów naukowych. Uczestnictwo w klubie jagodowym daje możliwość przeprowadzenia szeregu indywidualnych lustracji u każdego klienta:

I – Początek wegetMalinaacji – Ocena przezimowania i kondycji roślin, nawożenie startowe, ochrona przed chwastami i szkodnikami

II – Kwitnienie – ocena potencjału produkcyjnego i potrzeb nawozowych, możliwość stosowania i korzyści płynące z fertygacji, nasza propozycja ochrony

III – Tuż przed zbiorami – nawożenie wapniem, ochrona przed szarą pleśnią, potrzeby nawożenia po zbiorach

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy.

 

 

 

Dołącz do Klubu Jagodowego

Tel. 607 875 783

klubjagodowy@agrosimex.pl