Jak efektywniej korzystać z wody? Poznaj sposób działania produktu Aqualink.

Zapraszamy do obejrzenia Filmu: Jak efektywniej korzystać z wody? Poznaj sposób działania produktu Aqualink.

 

Z filmu dowiesz się:

  1. Jak efektywniej korzystać z wody? Poznaj działanie Aqualink – 0:05

Cel – zbadanie wchłaniania wody oraz wchłanianie roztworu wodnego z preparatem Aqualink. Zaobserwowano że krążek torfowy gdzie zastosowano roztwór wodny z Aqualinkiem daje efekt doskonałego wchłaniania oraz rozkładu kropli na powierzchni krążka torfowego.

  1. Pokazanie efektu podsiąkowego preparaty – 1:02

Krążek torfowy włożony do roztworu wodnego z Aqualinkiem bardzo szybko zaczyna pobierać ciecz roboczą. Jest to efekt działania Aqualinka oraz jego specyficznych właściwości.

  1. Doświadczenie pokazujące że woda w glebie jest przemywana, nie pozostaje w profilu glebowym – 1:43

Doświadczenie pokazuje że woda w warunkach stresowych, zwarta struktura gleby nie zostaje w profilu glebowym tylko jest przemywana z niego.

  1. Udowodnienie że woda w mieszaninie z Aqualink w trudnych warunkach glebowych powoduje tworzenie się rezerwuaru wodnego, jednocześnie zapobiega tworzeniu się zastoisk wodnych – 2:38

Doświadczenie pokazuje że woda w warunkach stresowych z Aqualinkiem, zwarta struktura gleby nie zostaje przemyta w profilu glebowym tylko jest kumulowana w glebie.

  1. Udowodnienie że gleba na którą jest aplikowany roztwór wodny z Aqualink powoduje tworzenie rezerwuaru wodnego. Woda jest nie przemywana w dalsze profile glebowe – 3:10

Gleba traktowana roztworem z Aqualinkiem zaczęła bardzo szybko wchłaniać ciecz tworząc rezerwuar wodny w swoim profilu. Gleba traktowana czystą wodą została tylko przepłukana nie tworząc rezerwuaru wodnego co jest bardzo negatywnym efektem.