DoradztwoSadownicze.pl ma już pół roku!

Doradztwo Sadownicze - portal sadowniczyPortal DoradztwoSadownicze.pl działa już blisko pół roku. W tym czasie opublikowaliśmy na naszej stronie 105 wpisów z 14 kategorii. Udało nam się pozyskać kilka tysięcy lojalnych czytelników, którzy regularnie powracają na stronę serwisu. Pora podsumować pierwsze półrocze funkcjonowania portalu, które jednocześnie było okresem intensywnych prac w sadach. Poniżej zamieszczamy ranking najpopularniejszych artykułów.

TOP 10 – najczęściej czytane artykuły

 1. Przymrozki 2011
 2. Nawożenie kwasami humusowymi (cz. 1)
 3. Zalecenia ochrony na okres kwitnienia
 4. Wyniszczanie plam parcha jabłoni
 5. Nawożenie kwasami humusowymi (cz. 2)
 6. Dobre przykłady: zwalczanie parcha jabłoni
 7. Zabiegi po zbiorach
 8. Wpływ ekstremalnych warunków pogodowych na stan odżywienia roślin sadowniczych oraz sposoby niwelowania skutków tych zjawisk
 9. Zastosowanie Giberelin w sadownictwie
 10. Relacja z XVI Ogólnopolskiego Spotkania Sadowników w Grójcu

Najdłużej czytane artykuły

Jednak nie tylko ilość odwiedzin ma dla nas znaczenie. Zwracamy uwagę również na zainteresowanie, z jakim śledzą Państwo nasze publikacje. Poniżej znajduje się krótki ranking wpisów, przy których nasz serwer zarejestrował najdłuższy średni czas przebywania na stronie.

 1. Cięcie jabłoni
 2. Cięcie grusz
 3. Nawożenie kwasami humusowymi (cz. 1)

Najczęściej komentowane artykuły

Nasz portal daje możliwość zamieszczania komentarzy pod wpisami. Jest to okazja do zadawania pytań i dzielenia się swoimi obserwacjami. Poniżej lista najczęściej komentowanych artykułów. Cieszy nas fakt, że tak wiele komentarzy pojawiło się przy temacie nawożenia kwasami humusowymi – świadczy to o dużym zainteresowaniu poprawą żyzności gleby.

 1. Nawożenie kwasami humusowymi (cz. 1)
 2. Wyniszczanie plam parcha jabłoni
 3. Wpływ ekstremalnych warunków pogodowych na stan odżywienia roślin sadowniczych oraz sposoby niwelowania skutków tych zjawisk

 

LeksykonSadowniczy.pl i Pogoda.Agrosimex.pl

Rosnącą popularnością cieszą się także nasze strony LeksykonSadowniczy.pl, gdzie znaleźć można informacje o agrofagach, niedoborach i środkach ochrony roślin, a także Pogoda.Agrosimex.pl. Już wkrótce strony te będą poszerzone o nowe informacje przydatne sadownikom.

www.LeksykonSadowniczy.pl

www.Pogoda.Agrosimex.pl

Newsletter

Wielu z naszych czytelników korzysta z Newslettera, czyli bezpłatnego e-mailowego powiadomienia o najnowszych publikacjach na stronie. W szczycie sezonu wysyłaliśmy Newsletter co około dwa tygodnie ze względu na dużą liczbę nowych artykułów. Aby dowiedzieć się więcej o naszym Newsletterze, wystarczy kliknąć poniżej i podać swój adres e-mail.

Newsletter – powiadomienia o nowościach w portalu

Państwa uwagi i opinie

Mimo że sezon najintensywniejszych prac w sadach mamy w tym roku za sobą, nadal będziemy dzielić się z Państwem fachową wiedzą i poradami, prezentować nowe produkty i technologie oraz relacjonować ważne wydarzenia.

Prosimy o zamieszczanie uwag i opinii o serwisie w komentarzach – będą one dla nas cenną informacją, aby nasz portal był coraz lepszy.

Polecamy również: portal warzywniczy www.DoradztwoWarzywnicze.pl – serwis dla producentów warzyw i ziemniaków oraz portal rolniczy www.Doradca-Rolniczy.pl poświęcony uprawom polowym.