Doradca Sadowniczy – nowy magazyn dla sadowników

Doradca Sadowniczy magazyn sadownictwoWłaśnie ukazał się pierwszy numer nowego pisma „Doradca Sadowniczy”.  Jest to magazyn stworzony z myślą o polskich sadownikach i szkółkarzach. W tym wydaniu eksperci odpowiadają na liczne pytania i doradzają jak efektywnie chronić i nawozić drzewa i krzewy owocowe. Tematem numeru jest żyzność gleby, czyli zdolność do zaspokajania potrzeb roślin – szczególnie istotna w uprawach sadowniczych.

Zapraszamy do lektury!

W pierwszym numerze „Doradcy Sadowniczego”:

Doradca Sadowniczy magazyn sadownictwo
Doradca Sadowniczy nr 1/2012 – spis treści:

Jak zdobyć „Doradcę Sadowniczego”?

Magazyn „Doradca Sadowniczy” można znaleźć w dobrych sklepach ogrodniczych na terenie całego kraju. Będzie on dystrybuowany również na licznych spotkaniach i konferencjach sadowniczych na stoiskach firmy Agrosimex. Pierwsza okazja na zdobycie „Doradcy Sadowniczego” to Targi Sadownictwa i Warzywnictwa 2012 w Warszawie.

Istnieje również możliwość bezpłatnego pobrania wersji elektronicznej magazynu.

Uwaga: można również zamówić prenumeratę magazynu (szczegóły poniżej).

Pobierz „Doradcę Sadowniczego” w wersji elektronicznej

Aby pobrać plik PDF, kliknij na poniższy rysunek.

Doradca Sadowniczy magazyn sadowniczy

Prenumerata „Doradcy Sadowniczego”

Jeśli chcą Państwo otrzymać „Doradcę Sadowniczego” bezpłatnie drogą pocztową, prosimy o przesłanie e-mailem na adres kontakt@doradztwosadownicze.pl poniższych danych:

  • Imię i nazwisko
  • Ulica / Wieś, numer domu
  • Kod pocztowy, Miejscowość
  • Numer telefonu
  • Wiadomość musi zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę Agrosimex sp. z o. o. z siedzibą w Golianach”.

Uwaga: liczba bezpłatnych prenumerat ograniczona!

Doradca Warzywniczy magazyn warzywnictwoDoradca Warzywniczy

Polecamy także magazyn „Doradca Warzywniczy” – dla producentów warzyw i ziemniaków. Można go pobrać bezpłatnie na portalu warzywniczym DoradztwoWarzywnicze.pl