DoradztwoSadownicze.pl

30 czerwca, 2015

Sukces truskawkowy

Na popularnym portalu – Facebook pojawił się niedawno wpis od lojalnego klienta sklepu Agrosimex w Jasieńcu. W wyniku wieloletniej współpracy z pracownikami firmy Agrosimex naszemu klientowi udało się uzyskać wysokiej jakości plon truskawek. W podziękowaniu za fachową pomoc umieścił na swoim profilu na portalu Facebook poniższy wpis:

facebook opiniaSpecjalne podziękowania dla firmy Agrosimex, Pana Ireneusza Mędrzyckiego w Jasieńcu. Pan Ireneusz wraz z małżonką oraz synem prowadzą według mnie najlepszy sklep ogrodniczy w Polsce i zawdzięczam tym ludziom końcowy sukces truskawkowy.

Owoc jaki produkuję widać na załączonym obrazku. Jest to jedna z lepszych truskawek jakie są w tym roku na rynku, a to nie moja opinia tylko osób które odbierają tę przepiękną truskawkę dla  siebie. Ludzie pytają się mnie skąd taki sukces – pewnie chemia? Nic bardziej mylnego to właśnie czteroletnie bezpłatne doradztwo Pana Ireneusza Mędrzyckiego. Specjalne podziękowania również dla syna Pana Ireneusza – Konrada Mędrzyckiego i za pomoc w dostarczaniu nawozów i środków ochrony roślin poza godzinami pracy firmy Agrosimex i w momentach kiedy nie mogłem sam dojechać do Jasieńca po potrzebne produkty. Wtedy jeden telefon i Konrad sam dowoził na moją działkę wszystko co chciałem… czułem się wtedy jak klient VIP firmy Agrosimex.

Podsumowując:

Panie Ireneuszu dziękuję panu za te 4 lata fachowego doradztwa wsparcia duchowego, że przyjdzie taka chwila, że zainwestowane środki moje finansowe zwrócą się z dużym procentem. Dziękuję z całego serca, że dzięki Panu wyprodukowaliśmy truskawkę taką, że to ja mogę dyktować cenę, a nie kupujący ludzie. Chociaż i tak zawsze daję od siebie promocyjną, a mógłbym większą. Dostaję mnóstwo telefonów, że ludzie chcą kupić moja truskawkę w stolicy po wyższej cenie niż na skupach danego dnia. Nie nam czasu, żeby to zrobić bo tak samo jak Pan mam dużo pracy tu na miejscu i nie starcza mi czasu na wyjazdy do stolicy. Na koniec powiem, że przez te cztery lata tylko raz byłem w innym sklepie ogrodniczym z moim tatą w Warce i też był to sklep Agrosimex. Bardzo miła obsługa, również fachowe doradztwo, a to tylko dlatego ze u Pana było zamknięte. Panie Ireneuszu w tym roku wyprodukowaliśmy super owoc dzięki Pana wiedzy dlatego za rok będzie mnie Pan widział jeszcze częściej jak przez te 4 lata bo dosadzam więcej truskawek „ – Łukasz Bednarski, Nowa Wieś

Czujemy się wyróżnieni i docenieni szczerą opinią plantatora z okolic Nowej Wsi. Mamy dzieję, że w kolejnych sezonach nasi pracownicy również przyczynią się do sukcesu wielu producentów w całej Polsce. Panu Łukaszowi dziękujemy za zaufanie i lojalność.

Link do wpisu.

Komentarze do artykułu:

Brak komentarzy

Comments are closed.

Strona należy do Agrosimex Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strony internetowe - Larso.pl